+38 (067) 87 30 300
+38 (067) 87 30 300 +38 (050) 87 30 300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
-10% на кожну 2-гу гру

Нейропсихологічні ігри: що це таке, та як їх використовувати?

Сьогодні нейропсихологія стає невіддільною частиною процесу розвитку дитини. Під  керівництвом нейропсихологів діти швидше здобувають необхідні навички, формують нейронні зв’язки та розвиваються загалом.

А допомагають в цьому так звані нейропсихологічні ігри, спеціальні іграшки, що були розроблені під керівництвом провідних вчених. Ми в Ubee не могли пройти повз цей цікавий та корисний тип іграшок, а тому маємо в своєму каталозі декілька нейропсихологічних ігор, які можуть стати в пригоді й вам.

Концепція нейропсихологічної гри: в чому вона полягає?

Перш за все, що таке нейропсихологія? Це наука, що вивчає мозкові механізми вищих психічних функцій, тобто зв’язок поведінки та психічних функцій із активністю мозку. Вона базується водночас на психології, фізіології та неврології. В основі самій концепції нейропсихології стоять три блоки: енергетичний, що регулює тонус головного мозку,  блок, що відповідає за сприйняття зовнішньої інформації, та блок програмування та контролю психічної діяльності.

Отже, й нейропсихологічні іграшки мають в основі ці ж три блоки, тобто регулювання тонусу мозку, сприйняття інформації під час гри та програмування подальших навичок. Навіть більше, нейропсихологічні ігри мають користь незалежно від віку – їх можна пропонувати малечі, використовувати для старших діток, що мають порушення розвитку, а можна й застосовувати для реабілітації дорослих, що мали суттєві ураження ЦНС та мозку через травми, інсульти чи інші випадки.

Нейропсихологічні ігри для дітей – чому вони навчають?

Якщо ж казати предметно, нейропсихологічні ігри залучають водночас мозкову активність та моторну, тобто, в них діти водночас виконують певні дії та мають їх осмислювати. Вони розвивають впізнавання предметів та дій, вчаться залучати обидві півкулі мозку, підвищують концентрацію уваги та розумову активність. А до того ж нейропсихологічні ігри – це яскраві, красиві, якісні набори, з якими дитині цікаво та нескладно, бо такі ігри підходять кожній дитині.

Тому, якщо ви хочете сприяти нейропсихологічному розвитку своєї дитини, або ви є викладачем у центрі дитячого розвитку, не лякайтеся такої медичної назви, як нейропсихологічні ігри, адже вони несуть суцільну користь для кожного.