+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Каталог
Фільтр

Геометричні фігури

ХітНовинка
Дошки Сегена: фігури, кольори
Новинка
Асоціації фігури

Асоціації фігури

275 грн

  Геометричні фігури: гра для розвитку дітей та цікавого дозвілля

  Вивчайте геометричні фігури разом з малюком за допомогою цікавої, яскравої та дуже корисної навчальної гри. Ми пропонуємо якісні та довговічні набори геометричних фігур купити в нашому інтернет-магазині Ubee.  

  Ігри про геометричні фігури та форми: користь та цікавість

  Вивчення геометричних форм та фігур, їх назв та особливостей можна зробити не нудною рутиною, а веселим та захопливим процесом гри. І допоможуть в цьому різноманітні ігри із застосуванням геометричних фігур, купити які можна в нашому магазині.

  Знання геометричних фігур буде доречним для малюків дошкільного віку та молодших школярів. А якщо ці знання будуть здобуті протягом гри, вони міцно закріпляться та будуть використовуватися дитиною.

  Тому пропонуємо звернути увагу на наш каталог геометричних фігур, адже ми маємо:

  • Навчальні дидактичні набори карток Сегена  з геометричними фігурами, які потрібно розташувати певним чином у формі;
  • Пазли-вкладки з геометричними фігурами різного розміру, типу та кольору – для розвитку логіки, масштабного мислення та дрібної моторики;
  • Ігри на асоціації з різноманіттям карток з геометричними фігурами;
  • Чарівні скриньки та сортери для просторового розташування дерев’яних геометричних фігурок;
  • Цікаві пазли геометричних форм на різну тематику та з різним рівнем складності.

  Які б набори геометричних фігур ви не обрали купити, ми гарантуємо вам наступні переваги:

  • Тільки найвищу якість кожної фігури, адже ми ретельно контролюємо кожну іграшку, щоб продавати тільки якісні продукти.
  • Якісні матеріали, що є екологічними та здоровими. Всі набори геометричних фігур виготовлені лише з натуральної деревини, з використанням безпечних фарб, технологій безпечного друку та нанесення зображень.
  • Різноманіття вибору, бо ми підбираємо до каталогу іграшки для різних вікових категорій та рівнів складності, як і з різними темами та правилами гри, щоб малечі було як найцікавіше.


  А ще в нас ви можете розраховувати на чесну вартість, бо ми продаємо іграшки від українських виробників за чесною ціною, дотримуємося помірної цінової політики та робимо все, щоб наші іграшки були доступні кожному покупцеві. Замовляйте з доставленням та отримуйте подарунки для своїх дітлахів в Ubee.com.ua.