+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Нейропсихологічні ігри

Новинка
Пазл "Абетка"

Пазл "Абетка"

390 грн

  Нейропсихологічні ігри для дітей: якісні та корисні набори для гри та навчання

  Ігри можуть бути корисними не лише для того, щоб чимось зайняти непосидючого малюка. Ігри — це подекуди ще й потужний інструмент для навчання та розвитку дитини. Зокрема, саме такими є нейропсихологічні ігри для дітей. Вони вчать, вони сприяють ментальному та фізичному розвитку малечі, а водночас вони є дійсно цікавою розвагою, що захопить малюка та подарує йому чимало позитивних вражень та емоцій.

  Особливості нейропсихологічних ігор: як їх застосовують?

  Що ж таке нейропсихологічні ігри для дітей? Це — розробки нейропсихологів та педагогів, що мають за мету стимулювати окремі зони кори головного мозку дитини протягом ігрового процесу. Ці зони впливу відповідають як за моторику та координацію рухів, так і за взаємодію півкуль головного мозку та розвиток асоціативних зв’язків.

  Такі ігри мають чималий вплив на дитячий розвиток, адже вони:

  • допомагають покращити пам’ять;
  • підвищують увагу та концентрацію дітей, навчають дисципліни;
  • формують просторові орієнтації та координацію рухів (як дрібну, так і велику моторику).

  Так, в нашому магазині є нейропсихологічні ігри для дітей, що орієнтовані також на впізнання емоцій та їх розпізнавання, повторення жестів, складання пазлів та асоціацій. Такі ігри можна спробувати й для домашнього розвитку, а також вони стануть в пригоді у профільних навчально-виховних закладах, як помічні матеріали вчителів, психологів, фахівців з розвитку дітей.

  Якісні, безпечні, доступні — нейропсихологічні ігри в каталозі Ubee.com.ua

  Наш інтернет-магазин щиро радий бути корисним не лише батькам дошкільнят, але й представникам дошкільної та молодшої шкільної освіти, адже наша колекція нейропсихологічних ігор стане в пригоді не лише для родинних розваг. Ми пропонуємо купити якісні дерев’яні набори нейропсихологічних ігор для:

  • центрів нейропсихологічної роботи;
  • дитячих садків, в тому числі спеціалізованих;
  • центрів дитячого розвитку;
  • інклюзивних закладів.

  Ми будемо раді прийняти ваше замовлення на купівлю нейропсихологічних ігор з нашого каталогу, швидко його обробимо та доставимо до вашого населеного пункту. Обирайте нейропсихологічні ігри найвищого ґатунку від українських виробників в Ubee.com.ua!