+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Лото

  Дерев’яне дитяче лото: гра-забава для всієї родини

  Чи вмієте ви грати в лото? Ця забава вже багато десятиліть збирає разом цілі родини, компанії друзів, а то й просто прихильників лото, як способу пограти. Та дорослі варіанти лото з чималою кількістю карток та цифр може бути трохи складною для малечі. Проте є лото дитяче, яке діти молодшого віку зможуть легко опанувати й грати в нього із задоволенням як з однолітками, так і з батьками.

  Лото для дітей: в чому відмінності від звичайних лото?

  Що ж таке дитяче лото? Насправді як і в “дорослого лото” в дитячих наборах є найрізноманітніші теми та правила. Та загалом принцип гри той самий — порівняти картки (вони в дитячих лото використовуються замість діжечок-фішок) з тими, що є на полі. Втім, якісне лото для дітей має свої переваги перед класичними наборами:

  • Воно, звісно ж, простіше та не потребує від маленьких гравців знання чисел до 100. Натомість правила легко запам’ятати, а картки з чималими зображеннями чи літерами дитині буде легко знайти.
  • Лото дитяче має більш яскравий дизайн, воно кольорове, приваблює око та викликає зацікавлення в дітей.
  • Гра лото для дітей має ще й чималий дидактичний сенс. Вона допомагає розвивати увагу та запам’ятовувати предмети, літери, цифри. Завдяки грі в лото в дитини з’являються навички логічного мислення, швидкість запам’ятовування, вміння аналізувати те, що вона бачить.
  • А ще лото, як гра для кількох учасників зміцнює дружні та родинні зв’язки. Разом з дитиною в нього можуть грати як інші діти, так і батьки, отже цікавий та сповнений веселощів час разом вам буде забезпечений.

  До того ж після тренувань грати у дитяче лото дитина згодом зможе швидше опанувати класичні правила лото та інших ігор на логіку та реакцію.

  Якісні набори гри в лото для дітей від інтернет-магазина Ubee.com.ua

  Якщо ви хочете придбати своїй дитині якісний набір дитячого лото, вітаємо вас в нашому каталозі. У нас ви зможете купити лото дерев’яне для дітей з різним дизайном, числом карток, тематикою та рівнем складності. У нас є тематичні новорічні набори, що стануть чудовим подарунком до свят, лото за тематикою української абетки, набори для тих, хто любить тварин чи транспорт тощо.

  Всі набори дитячого лото виготовлені виключно з високоякісної деревини та за найвищими стандартами безпеки. Ми постачаємо продукцію українських виробників екоіграшок, отже всі лото для дітей адаптовані під навчальні вимоги української освіти.

  У нас діють доступні ціни, а тому купити лото для дітей можна недорого. Ми пропонуємо обрати якісні набори лото дитячого як батькам дошкільнят чи молодших школярів, так і вчителям, вихователям, керівникам гуртків та студій дитячого розвитку, адже ігри в лото можуть стати гарним доповненням до вашого навчально-виховного процесу.