+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Шнурівки

  Шнурівки для дітей: ігри, що сприяють розвитку

  Шнурувати шнурки — це той ще челендж! Але як зацікавити в цьому процесі дітлахів? Маємо дієве рішення — ігри-шнурівки! Вони допомагають розвитку, цікавлять дітей, але не мають нічого спільного із нудним обов’язком шнурувати власні чоботи чи кросівки.

  Шнурівки для дітей — це доволі часто є частиною так званих бізібордів. Але необов’язково облаштовувати цілу величезну дошку, адже можна шнурівки купити окремо та застосовувати для розвитку ваших дітей.

  Що таке ігри шнурівки, та чому варто обрати їх для дитячого розвитку

  Шнурівки — це ігри, що допомагають малюкові впоратися зі складним шнуруванням, зокрема, шнуруванням взуття. Шнурівки мають неабияку користь. Зокрема з їх допомогою можна чудово розвивати дрібну моторику рук. Дитина проводить час, встромлюючи шнурочки до отворів у певному порядку. До того ж ігри-шнурівки розвивають просторове мислення та логіку, бо ж шнурівку потрібно виконувати у певному порядку, однак малюк може й проявити власний креатив та виконати її незвичайним чином.

  Шнурівки для дітей беззаперечної якості в каталозі Ubee

  Якщо ви зацікавлені в шнурівках для дітей, наша компанія вам допоможе купити їх за найдоступнішою ціною. Шнурівки купити можна онлайн, а отримати просто у вас вдома. Наші ігри шнурівки мають чимало переваг, адже ви отримуєте:

  • Екологічно-чисту іграшку, що не шкодить ані довкіллю, ані малюкові.
  • Якісний дидактичний матеріал для розвитку дитини і її практичних навичок у шнуруванні та роботі з дрібними предметами.
  • Доступну ціну від українських виробників, адже всі шнурівки для дітей в Ubee є продуктами місцевих виробників, але розроблені вони згідно з найвищими стандартами якості.
  • Різноманіття варіантів іграшки шнурівки. В каталозі Ubee ви зможете обрати різноманітні шнурівки як за складністю та віком малюка, так і за тематикою.

  Наші шнурівки купити можна як гуртом, так і в роздріб, та ми залюбки відправимо вам ваше замовлення. Всі іграшки мають чудовий розвивальний ефект, тому вони добре пасуватимуть як родинному дозвіллю, так і різним дошкільним інституціям, гурткам та центрам дитячого розвитку, де діти вчаться здобувати корисні звички та навички.

  Наші шнурівки — це найкращі варіанти дидактичних ігор, що можна спробувати запропонувати дитині спочатку для гри разом, а згодом — і наодинці.