+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Липучки

  Липучки для ігор: якісні та яскраві елементи дидактичних ігор в Ubee

  Ігри на липучках — це зручне та різноманітне рішення для розвитку дітей. Зазвичай, дитині дошкільного віку важко використовувати клей чи складні вкладки для того, щоб розташувати окремий елемент гри. А липучки для дидактичних ігор дають малюкові можливість приліпити окрему частинку без надзусиль. Липучки для дидактичних ігор мають різну тематику, елементи-липучки можуть бути різними за розміром та кольорами, однак всі вони мають єдину мету: дати дитині можливість швидко наліпити іграшку у потрібному місці.

  А ще купити липучки для ігор варто для таких цілей:

  • Розвиток тактильності в дитини. Поверхні липких елементів зовні та липкого боку відрізняються, отже малюки можуть навчитися відрізняти фактуру поверхонь та їх властивості.
  • Розвиток логіки, адже для різних елементів призначені різні місця, і діти вчаться знаходити сумісні поєднання.
  • Розвиток дрібної моторики у лагідному та веселому форматі. Ліпити липучки для ігор дуже просто, отже найменші гравці зможуть впоратися із завданнями без стресу. А веселі та задоволені діти завжди вчаться швидше.

  Та й просто ігри з липучками допоможуть батькам та вихователям запропонувати дітям різноманіття ігрових завдань та проводити час з малечею корисно, весело та цікаво.

  Що важливо враховувати при виборі липучок для ігор

  Якщо ви збираєтеся купити липучки для дидактичних ігор, варто враховувати наступні особливості:

  • Безпечність форми та розміру для дитини. Для менших діточок варто використовувати липучки для ігор великого розміру та простих форм, а от дошкільнята вже можуть оперувати й меншими за розміром та складнішими за формою липучками.
  • Екологічність. Малі діти доволі часто намагаються спробувати іграшки на смак, отже екологічна безпечність дуже важлива.
  • Міцність липучок теж важлива, адже кожному хочеться використовувати іграшки якомога довше, особливо, якщо дитині вони до вподоби.
  • Тематика. Вона теж має відповідати віку та інтересам дитини.

  В Ubee.com.ua ми беремо до уваги всі ці риси липучок для дидактичних ігор, отже пропонуємо якісні, безпечні іграшки українського виробництва, що зроблені лише з натуральних матеріалів, згідно зі стандартами та вимогами до якості.

  Хочете купити липучки для ігор? Вітаємо в Ubee!

  Крім безпеки та користі ми ще й дбаємо про цікавість іграшок для малечі. Тому липучки для ігор в Ubee охоплюють різні теми та допомагають зробити дозвілля та заняття ще насиченішими гарними емоціями. Обирайте якісні липучки для дидактичних ігор в нашому каталозі та отримуйте з доставленням просто до вашого населеного пункту.