+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Каталог
Фільтр

Дощечки Сегена

ХітНовинка
Дошки Сегена: фігури, кольори

  Дощечки Сегена: ідеальні іграшки для розвитку малечі

  Яскраві, цікаві, навчальні – все це про дощечки Сегена, авторську розробку для дітей, що допомагає розвитку та викликає цікавість в малюків.

  А відтепер ви можете замовити дошки Сегена в нашому інтернет-магазині, адже ми підібрали для батьків, вихователів та спеціалістів з дитячого розвитку оригінальні та якісні набори дощечок Сегена. Замовляйте їх з доставленням до вашого міста на нашому сайті та розробляйте власні програми для розвитку та розваг ваших дітей.

  Що таке дошки Сегена, та чому вони так популярні серед фахівців з дитячого виховання

  Дощечка Сегена – це іграшка та водночас приладдя для навчання найменших дітей. Винайшов цю іграшку французький педагог та лікар Едуард Сеген, отже свою назву вона отримала завдяки своєму винахіднику. Їх використовують одразу для декількох задач:

  • Перш за все, дощечки Сегена – це цікава та повчальна іграшка для щоденної гри малюка. Вони надають можливість розважити дитину, зайняти її час цікавим заняттям.
  • Також досточки Сегена є й досі діагностувальним інструментом для педагогів інклюзивного виховання, дитячих садків та центрів медико-психологічної діагностики.
  • А ще ці дощечки мають попит серед навчально-виховних закладів, як іграшки та інструменти розвитку дитини.

  Але що ж таке ті дощечки або картки Сегена? Це набори з різних за формою, кольорами чи тематикою дощечок, що вкладаються у спеціальну форму. Картки Сегена мають різні рівні складності, різні теми та кількість карток у формі. Але найголовніші їх переваги є наступними:

  • Вони не потребують довгих пояснень для початку гри. Достатньо продемонструвати дитині, як виймаються та як вкладаються дощечки у форму. Це особливо зручно для гри з дітьми, що мають мовленнєві проблеми чи вади слуху.
  • Заняття з дощечками Сегена розвивають дрібну моторику в дитині, адже їй потрібно точно розмістити кожну картку в формі.
  • Вони водночас формують зорово-моторну координацію в дітей.
  • Логічне мислення – це ще одна перевага, якою відрізняються дошки Сегена, адже вони чудово розвивають логіку.

  А якщо говорити про дощечки Сегена з нашого інтернет-магазина, то ви отримуєте ще більше переваг, адже:

  • Ми пропонуємо купити дощечки Сегена з натуральної деревини, найвищої якості та ретельно оброблені та відшліфовані.
  • У нас представлені продукти українських виробників іграшок, отже, коли ви купуєте дошки Сегена в Ubee, ви підтримуєте українське виробництво.
  • Різноманіття – це важливо. У нас є набори дощечок Сегена під різний вік, тематику та рівень складності.

  А ще в Ubee на вас чекають вигідні ціни та швидке доставлення.