+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Чарівні комоди

  Чарівний комодик: красива та корисна іграшка для дітей від Ubee.com.ua

  Серед усього різноманіття іграшок для розвитку та навчання чарівний комодик — один з найцікавіших для дитини. Він завжди викликає щире захоплення через свою форму, кольори, та таємничий вміст.

  Чарівний комодик — це водночас і пазл, і сортер, і красива ємність, в якій дитина має розташувати окремі елементи. На відмінність від двовимірних сортерів чи рамок комодик — доволі великий, має об’єм, а тому стає ще цікавішим для дитини.

   

  Звісно ж, яскравий вид чарівних комодиків — це лише частина їх привабливості для дітей. Та головне призначення цієї іграшки — все ж полягає у розвитку. І з цим комодики справляються якнайкраще:

   
  • Завдяки декільком секціям, що відрізняються за кольорами чи оздобленням, дитина вчиться категоризувати деталі, що потрібно розкласти по шафках комодика.
  • Тематика кожного комодика — своя. Ви можете купити чарівний комодик для вивчення кольорів, а потім — придбати новий вже для вивчення інших категорій, зокрема предметів одягу чи тварин. Отже, різні комодики не будуть одноманітними, і в кожному з них дитина знайде свою цікавинку.
  • Комодики мають різну складність. Найменші малюки зможуть легко опанувати чарівні комодики з кількома великими секціями, а малечі дитсадкового віку вже буде корисним та цікавим більший комодик з меншими за розміром та більшими за кількістю картками.

  Яскраві та надійні — чарівні комодики в каталозі магазина Ubee.com.ua

  Крім самої чудової ідеї чарівного комодика, як гри для розвитку, чимале значення для батьків чи вихователів має якість іграшок. Тому, якщо ви хочете купити чарівний комодик для своїх дітей чи для обладнання дитсадка, чи центру дитячого розвитку, в Ubee.com.ua ви маєте змогу обрати найякісніші іграшки цього типу.

   

  Комодики в нашому каталозі:

   
  • Екологічні, адже зроблені з високоякісної натуральної деревини та з використанням безпечних фарб.
  • Надійні, адже дерев’яні чарівні комодики слугуватимуть роками та залишаться цілими.
  • Вироблені в Україні, отже — відповідають інтересам українських дітей та стандартам виховання нашої країни.
  • Доступні за ціною. Ми пропонуємо купити чарівні комодики недорого, щоб потішити кожну дитину.
  • Різноманітні! Ви точно зможете підібрати серед наших комодиків той, що здивує вашу дитину, адже ми постійно додаємо нові товари до асортименту.
   

  Чарівний комодик від інтернет-магазина Ubee – це найкращий подарунок для дитини, що буде водночас цікавим, корисним та незвичним. Даруйте корисні іграшки з дерева та робіть дітей щасливими.