+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Планшети

  Дерев’яні планшети для розвитку — якісні іграшки для навчання та розваг

  В часи тотального засилля цифрових гаджетів майже кожна дитина знає, що таке планшет, а то й вміє з ним гратися. Однак постійно використовувати цифрові девайси просто шкідливо, й про це вам скаже кожен лікар чи психолог. Чим тоді зацікавити дитину? Давайте, спробуємо поєднати гру та розвиток за допомогою планшета, але... дерев’яного!

  Дерев’яний планшет — це розвивальна іграшка, що зовні схожа на звичний гаджет, адже має вставку-екран, набір літер та карток, що допомагають організувати процес гри. З таким планшетом дитина вчиться порівнювати назви предметів та їх зображення, вивчає абетку та вчиться складати перші прості слова.

  Водночас картки та предмети в планшеті допомагають з розвитком дрібної моторики, уваги, вміння фокусуватися на завданні. Вони стануть в пригоді дошкільнятам та діткам, що тільки розпочали своє навчання в школі. А завдяки кольоровому дизайну та різноманіттю завдань та ігор, що можна застосовувати в дерев’яному планшеті, з цією іграшкою дитині точно не буде сумно.

  Дерев’яний планшет в каталозі Ubee.com.ua: якісні іграшки за доступною ціною

  В нашому інтернет-магазині ви можете обрати планшет дерев’яний для своїх дітей чи для обладнання навчальних центрів, дитсадків та гуртків з розвитку дитини. Ми обрали найкращі та найцікавіші для дітей моделі цієї дидактичної гри. Зокрема, в Ubee планшети дерев’яні відповідають наступним вимогам:

  • Вони зроблені виключно з натуральних та безпечних для здоров’я дитини матеріалів.
  • Всі планшети — це екологічні іграшки, що не шкодять довкіллю.
  • Ми ретельно перевіряємо якість іграшок, отже вони повністю відповідають стандартам якості та є приємними на дотик, з гладкою, шліфованою поверхнею.
  • Планшети дерев’яні, що ми пропонуємо купити своїм клієнтам, є довготривалими, вони будуть радувати малечу довгий час.

  До того ж ми цінимо різноманіття, то й пропонуємо планшети з дерева на різні теми для розвитку та навчання. Всі вони можуть стати як чудовим доповненням до колекції іграшок вашої малечі, так і корисним та незвичайним подарунком для кмітливих маленьких дослідників цього світу. Замовляйте планшет дерев’яний онлайн на сайті ubee.com.ua, а ми попіклуємося, щоб його було доставлено до вашого населеного пункту якнайшвидше. В нас діють чесні ціни, а на всі іграшки є гарантії якості, отже ваша покупка точно буде вдалою, а захоплення дитини від нової іграшки для розвитку — неосяжним.