+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Каталог
Фільтр

Пазли-половинки

  Пазли половинки для дітей: збирайте з малечею, проводьте час з користю

  Пазли — це не лише складні набори з тисячами шматочків. Навчатися грати з пазлами можна з наймолодшого віку, а розпочати знайомство з ними можна за допомогою пазлів-половинок. Це гра для розвитку малечі, в якій, як і у звичних видах пазлів, потрібно порівняти частинки для того, щоб вийшла ціла картинка. Але на відміну від складних пазлів, пазли-половинки для дітей мають лише кілька шматочків, отже, впоратися зі збиранням зможе навіть наймолодший гравець.

  Розвиток та гра — в одній іграшці

  Пазли половинки мають не лише саму розважальну мету, хоча грати з ними, беззаперечно, цікаво та весело. Водночас пазли-половинки для дітей допомагають розвивати корисні риси та навички. За їх допомогою ви можете розвивати:

  • Концентрацію та вміння фокусуватися на завданні, але водночас не перетворювати збирання пазлів на складний для дитини процес.
  • Увагу до деталей — адже в окремих наборах є схожі картки, отже дитина вчиться знаходити відмінності та помічати деталі.
  • Вивчення окремих тем: пазли-половинки допомагають вивчати звірів та збирати їх зображення, розрізняти емоції, вчити правильні геометричні фігури, візерунки, предмети одягу чи кольори.
  • Логіку — адже завдяки таким пазлам дитина засвоює логічні принципи.

  В каталозі Ubee ми пропонуємо купити пазли-половинки з дерева, що мають ще й додаткову користь до вже перелічених переваг — за рахунок своєї натуральної фактури деревини вони додатково стимулюють кінчики дитячих пальчиків, допомагають розвивати тактильні навички, працюють на користь дрібної моторики.

  В нашому інтернет-магазині ми зібрали найкращі взірці пазлів-половинок для дітей, підібрали набори та ігри для різного віку та статі — зокрема ви легко підберете пазли-половинки для дівчинки чи для хлопця, зможете обрати набір під інтереси дитини чи навчальні цілі. В нашому каталозі є пазли-половинки, пазли-четвертинки, що присвячені тваринам, емоціям, геометричним формам та іншим темам. Всі вони мають яскраві кольори та гладеньке покриття. Водночас ми пропонуємо тільки екологічні товари для дітей, та кожен набір пазлів половинок є безпечним для довкілля та для дитини. А через те, що ми підбираємо тільки високоякісні іграшки, ви можете бути впевнені: придбані в Ubee пазли-половинки витримають навіть надмірну цікавість малечі та радуватимуть власників довгий час.