+380678730300
+380678730300

Пн-Нд: 9:00 - 23:00
UA
UA RU
0
Мій кошик
За рейтингомДешевшеДорожче
Виберіть стать
Ціна, грн
Вік
Будемо вивчати
Фільтр

Календарі

  Гра “Календар”: вивчаємо дні тижня, місяці та пори року з цікавістю

  Вивчення дат, днів тижня, місяців буває складним завданням для малечі. Годі й казати, іноді й дорослі трохи плутаються в них. А що, як зробити навчання цікавою грою? Саме такий веселий, цікавий та простий спосіб вивчити пори року та дні тижня ви можете застосувати для своїх дітей чи вихованців за допомогою гри “Календар”.

   

  Кольорова та водночас дидактична, гра “Календар” допоможе малечі опанувати знання про пори року, місяці, тижні, дасть розуміння часу, але не в суворій навчальній формі, а у процесі гри. Гра складається, зазвичай, з декількох секцій, присвячених окремим темам — наприклад, годинничок вчить дітлахів обертам часу, а календарна секція, до прикладу, допоможе малечі слідкувати за датами та днями тижня. До того ж гра “Календар” може бути різною за основною тематикою та оздобленням, але незмінне одне — вона напрочуд цікава, інтерактивна, може зацікавити дітей до навчання в компанії батьків чи вихователів, або ж розважити малечу під час самостійної гри. 

  Яскраві та корисні ігри-календарі для дошкільнят

  В інтернет-магазині Ubee.com.ua ви можете купити гру “Календар” різних тематик та рівнів складності. Ми добрали до свого каталогу ігор-календарів найкращі за своїми якостями іграшки українського виробництва. Всі моделі гри “Календар” в нашому магазині:

   
  • зроблені з натуральної екологічно-чистої деревини;
  • ретельно оброблені, щоб бути безпечними для дітей;
  • вкриті яскравими та безпечними фарбами з кольоровим, приємним для ока дизайном, що захоплює дитину;
  • розроблені згідно рекомендаціям освітян для дидактичних ігор;
  • інтерактивні, щоб дитина могла активно вивчати та застосовувати вивчені навички щодо визначення часу, пір року чи дат.
   

  Ми пропонуємо ігри “Календар” для дівчат та хлопців, вони стануть для вашої малечі найкращими друзями та помічниками у пізнанні світу.

  Як купити якісну гру “Календар” в Україні

  Все дуже просто. В Ubee.com.ua ви можете обрати ігри в каталозі, застосувати зручні фільтри, зокрема за віком дитини чи інтересами. Оформлюйте замовлення онлайн, сплачуйте зручним способом, а ми відправимо вам ігрові набори за вашою адресою. Зокрема, купити гру “Календар” в нашому магазині можна гуртом — це вигідна пропозиція для дитячих дошкільних закладів, центрів розвитку, гуртків, або ж батьків, що хочуть забезпечити корисними дерев’яними іграшками своїх дітей та зробити подарунки друзям.